/
Умови купівлі

Міський комфорт в околицях передмістя

Зелений квартал Melody Park – тихий острівець домашнього затишку, віддалений від суєти і шуму міста. Просторий комплекс складається з дев'ятиповерхових будинків з ліфтами, оточених прогулянковими тінистими алеями старовинних лісопаркових зон і дитячими майданчиками.

Це квартал майбутнього, розвинений, амбітний, як і сучасні жителі великого міста. Екологічний простір організовано так, щоб ви відчували захищеність, безпеку, єдність з природою, оточення здоровим чистим повітрям і свободу від висоток, виробництв і шуму мегаполису.

Купити квартиру в Київській області дешевше саме сьогодні, поки передмістя тільки починає забудовуватися і залучати городян ідеальними умовами для здорового способу життя серед достатку зелені, хвої і роздолля для дозвілля. Це приваблива пропозиція як для сезонного розміщення, проведення канікул, свят, уікендів, так і для постійного проживання і здачі житла в оренду.

Заміська нерухомість – перспективне фінансове вкладення

Купити квартиру в Melody Park вигідно і престижно. Міський комфорт, до якого ви так звикли, збережений для зайнятих людей, дітей, студентів та старшого покоління. Кафе, магазини та дитячі садки розташовані в кроковій доступності від кварталів Мелоді Парк. Доїхати в розважальний центр, на роботу і університет можна без заторів, всього за 10 хвилин до Києва або Борисполя.

Гнучкі планування розраховані на самий вимогливий смак – це одно-, дво- і трикімнатні проекти з широкими балконами, місткими коморами, просторими кухнями і житловими кімнатами.

Будинок мрії готовий зустрічати нових власників

Продаж квартир серед мальовничих ландшафтів Пролісків вже почалася! Ми консультуємо з питань вибору планування, розповімо про використовувані в будівництві матеріалах, складемо індивідуальний прайс-лист з урахуванням ваших побажань і бюджетних переваг. Підберемо найбільш простий варіант покупки:

  • Оплата єдиним платежем за вигідним акційною пропозицією;
  • Безвідсоткова розстрочка по грудень 2020 року на квартири 2 черги будівництва;
  • Фінансова компанія ТОВ «ОРІОН ФІНАНС» до 5 років під 9,9% річних в гривні, мінімальний перший внесок 15%.

Всі подробиці ви можете дізнатися за телефоном або особисто у відділі продажу.

 Менеджери відділу продажів

Корпич Володимир - (066) 034 34 19, (093) 020 99 55