ЖК Melody Park – єднання з природою

Консультацію ви зможете отримати в центральному відділі продажу: м. Київ, вул. Гоголівська, 14, оф. 4 або за телефоном:  (044) 221 05 88

Житловий квартал Melody Park став частиною ближнього передмістя Києва, він оточений смарагдами лісопаркової зони, її чистотою і свіжістю, якої так не вистачає міським жителям. Комплекс зводиться в селі Проліски, з якого до найближчого метро їхати всього 10 хвилин без пробок і тягучок по бездоганній автомагістралі М-03 – швидше, ніж з деяких районів столиці.

Це функціональні невисокі будинки, захищені від вихлопних газів, шкідливих виробництв, міського смогу і суєти віковим лісом. Місцезнаходження поблизу шосе, що ведуть до столиці і Бориспіль, дає жителям кварталу унікальну можливість вчитися і працювати в місті, а повертаючись додому насолоджуватися благами заміського життя.

Комфортна затишна квартира у Київській області, тихому, екологічно сприятливому передмісті ідеальна для сімей з дітьми і всіх, хто обирає оточене безпекою житло підвищеного комфорту з низькою щільністю забудови. Комплекс спроектований за європейським зразком, це зручне і престижне житло, яке стрімко приходить на зміну нерухомості метушливого мегаполісу.

Зручна локація для постійного проживання

Квартири під Києвом, що знайшли своє місце на лоні природи, одночасно дарують відчуття приватності і в той же час близькості до комфорту мегаполісу. Щоб дістатися до столиці не потрібен власний автомобіль, з Пролісків легко і швидко доїхати громадським транспортом:

  • до метро Харківська, Бориспільська і Лівобережна;
  • до аеропорту Borispol;
  • до розвиненої і насиченою інфраструктурі міста Бориспіль.

ЖК Melody Park – простора квартира у Київський області за ціною передмістя

Проживаючи в кварталі Мелоді Парк, ви завжди мобільні і активні, можете легко змінити оточення з тихого передмістя на динаміку великого міста, проводити вихідні, канікули і відпустки в усамітнення, насолоджуючись чистим повітрям та умиротворенням. Нерухомість під Києвом в архітектурному передмісті Проліски – це вигідна пропозиція за справедливими цінами від великого забудовника "Geos", добре відомого масштабними житловими проектами в Європі і Україні.

9 вересня 2019

Динаміка будівництва ЖК Melody Park, 09 вересня 2019 року

Шановні покупці житлового комплексу «Мелоді Парк». Повідомляємо Вам про те, що станом на 09.09.2019 року всі роботи на будівельному майданчику другої черги житлового комплексу ведуться згідно затверджених графіків будівельно-монтажних робіт.
27 серпня 2019

Шановні покупці! Інформуємо Вас про підвищення вартості квадратного метра з 1 вересня 2019 года!

Запрошуємо Вас в наш затишний відділ продажів, де менеджери допоможуть Вам вибрати квартиру Вашої мрії!