ЖК Melody Park – єднання з природою

Консультацію ви зможете отримати в центральному відділі продажу: м. Київ, вул. Гоголівська, 14, оф. 4 або за телефоном:  (044) 221 05 88

Житловий квартал Melody Park став частиною ближнього передмістя Києва, він оточений смарагдами лісопаркової зони, її чистотою і свіжістю, якої так не вистачає міським жителям. Комплекс зводиться в селі Проліски, з якого до найближчого метро їхати всього 10 хвилин без пробок і тягучок по бездоганній автомагістралі М-03 – швидше, ніж з деяких районів столиці.

Це функціональні невисокі будинки, захищені від вихлопних газів, шкідливих виробництв, міського смогу і суєти віковим лісом. Місцезнаходження поблизу шосе, що ведуть до столиці і Бориспіль, дає жителям кварталу унікальну можливість вчитися і працювати в місті, а повертаючись додому насолоджуватися благами заміського життя.

Комфортна затишна квартира у Київській області, тихому, екологічно сприятливому передмісті ідеальна для сімей з дітьми і всіх, хто обирає оточене безпекою житло підвищеного комфорту з низькою щільністю забудови. Комплекс спроектований за європейським зразком, це зручне і престижне житло, яке стрімко приходить на зміну нерухомості метушливого мегаполісу.

Зручна локація для постійного проживання

Квартири під Києвом, що знайшли своє місце на лоні природи, одночасно дарують відчуття приватності і в той же час близькості до комфорту мегаполісу. Щоб дістатися до столиці не потрібен власний автомобіль, з Пролісків легко і швидко доїхати громадським транспортом:

  • до метро Харківська, Бориспільська і Лівобережна;
  • до аеропорту Borispol;
  • до розвиненої і насиченою інфраструктурі міста Бориспіль.

ЖК Melody Park – простора квартира у Київський області за ціною передмістя

Проживаючи в кварталі Мелоді Парк, ви завжди мобільні і активні, можете легко змінити оточення з тихого передмістя на динаміку великого міста, проводити вихідні, канікули і відпустки в усамітнення, насолоджуючись чистим повітрям та умиротворенням. Нерухомість під Києвом в архітектурному передмісті Проліски – це вигідна пропозиція за справедливими цінами від великого забудовника "Geos", добре відомого масштабними житловими проектами в Європі і Україні.