/
Про комплекс

Житловий квартал з європейським характером

7
хвилини
до м. Борисп-
ільська
30
хвилин
до центру
Києва
2
хвилин
до парку
15
хвилин
до
м Бориспіль

ЖК Melody Park – це відокремлений проект, який не зрівняється з жодною міською новобудовою. Головною його метою стало створення масштабного житлового простору з розвиненою соціально-культурною інфраструктурою в невеликому віддаленні від міста. Тихі затишні квартали зводяться в оточенні густих лісів, прогулянкового парку, зелені, чистого свіжого повітря.

Завдяки невисокій забудові створюється комфортна і спокійна для життя середа добросусідства, ви будете знати своїх сусідів в обличчя. У будівництві ми не використовуємо складних інженерних рішень, щоб зберегти прийнятний економний рівень комунальних платежів. Ми пропонуємо нетипові планування квартир з енергоефективними вікнами, балконами, окремими гардеробами, просторими вітальнями і кухнями. Вхідні групи і місця загального користування унікальні дизайнерською обробкою, яка насичує простір додатковим відчуттям затишку.

Це житловий простір з перспективами подальшого розвитку, при якому повсякденне життя наповниться новими враженнями і захопленнями.

Відкрийте для себе переваги заміського життя

В с. Проліски, по вул. Щаслива Melody Park розташувався дуже вдало, це ідеальна місцевість для дозвілля та розвитку дітей і дорослих:

  • безпечна територія без машин, на яку не заходять сторонні люди;
  • гарні краєвиди з вікон без сірих висотних будівель;
  • сусідство з великої лісопарковій зоною;
  • атмосфера для відпочинку, оздоровлення, насичення енергією і натхненням;
  • можливість їздити до Києва громадським транспортом без заторів.

Зустрічаємо перших власників стильного престижного житла в передмісті!

Вже сьогодні ви можете обрати свою нову квартиру самостійно або доручити це нашим фахівцям, отримати інформацію про хід будівництва, ознайомитися з дозвільною документацією, дізнатися про ціни на житло Melody Park, відгуки про нього, розрахувати і вибрати оптимальний спосіб купівлі нерухомості.